Adattisztítási előadó

A Díjbeszedő Faktorház Követeléskezelési Osztályának Adattisztítási Csoportjába keressük új kollégánkat:

pozíció betöltésére

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Nem jogi hátralékkal kapcsolatos adattisztítási feladatok ellátása.
  • Elhunyt ügyfelek hagyatékátadó végzésének beszerzésével kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Cégbíróságtól, földhivataloktól, népesség nyilvántartótól, közjegyzőktől, önkormányzatoktól megkért adatok feldolgozása.

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Ügyfélszolgálaton, adminisztrációs vagy követeléskezelési területen szerzett minimum 2 éves tapasztalatot
  • Középfokú végzettséget (érettségi)
  • MS Office felhasználói ismeretet
  • Szerveztő- és problémamegoldó képességet

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Cafeteria keretet
  • Élet- és balesetbiztosítást
  • Rugalmas munkavégzés lehetőséget
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • Barátságos, támogató légkört
  • Változatos feladatokat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest XI. kerület Vahot utca 8.

MILYEN MUNKAIDŐRE SZÁMÍTHATSZ?

H-CS: 7:30-16:10 P: 7:30-14:30

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzodat karrier.faktor@dbrt.hu a gombra kattintva küldd el.