Jogi előadó

Követeléskezelési Jogi Főosztályunkra keressük új kollégánkat:

Jogi előadó

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Társaság peres képviselete
  • Hatósági megkeresések megválaszolása, követeléskezeléshez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása
  • Alternatív vitarendezési fórumok előtti eljárás
  • Adatvédelmi és fogyasztóvédelmi vonatkozású ügyek kezelése
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Jogszabály változások figyelemmel kísérése, állásfoglalások, tervezetek készítése
  • Más szervezeti egységek számára szükséges szakmai támogatás biztosítása

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Jogi egyetemi diplomát
  • Pontosságot
  • Önállóságot
  • Szakmai igényességet
  • Kezdeményezőkészséget
  • Megbízhatóságot

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért
  • Home Office lehetőséget
  • Cafeteria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Változatos feladatokat

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Jogi szakvizsgával
  • Követeléskezelési és/vagy peres tapasztalattal
  • Pénzügyi intézménynél szerzett tapasztalattal
  • Elektronikus eljárások ismeretével

HOL DOLGOZHATSZ?

Budapest XI. kerület Vahot u. 8.

MUNKAIDŐ:

H-CS: 7:30-16:10-ig, P: 7:30-14:30.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzodat a karrier.faktor@dbrt.hu e-mail címre várjuk.

VÁRUNK CSAPATUNKBA!