Ügyfélszolgálati munkatárs

Ügyfélszolgálati Főosztályunkra keressük új kollégánkat:

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása, a beérkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása, információnyújtás
  • Ügyféllevelek és telefonos megkeresések megválaszolása
  • Panaszos jogi ügyek kezelése, reklamációs ügyintézése
  • Kapcsolattartás társasházi képviseletekkel, partnerekkel
  • Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Minimum középfokú iskolai végzettséget (érettségi bizonyítvány)
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét
  • Rugalmasságot (gyors alkalmazkodó képesség a változó folyamatokhoz, feladatokhoz)
  • Eredményorientált, proaktív hozzáállást
  • Ügyfélközpontúságot és szolgáltatói szemléletet
  • Kiváló problémamegoldó képességet- és szervezőkészséget
  • Fejlett kommunikációs készséget, szóban és írásban
  • Pontosságot és megbízhatóságot
  • Büntetlen előéletet

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, prémiumot, cafeteria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Ügyfélszolgálaton/behajtási területen szerzett tapasztalattal
  • Jogi terület iránti érdeklődéssel

HOL DOLGOZHATSZ?

1119 Budapest, Vahot utca 8.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat karrier.faktor@dbrt.hu a címre küldd el.